Kutató - tudományos asszisztens állás Pécsett

A Pécsi Tudományegyetem pályázatot hirdet

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar

MTA - PTE Lendület Evidencia az Orvoslásban Kutatócsoport

Kutató - tudományos asszisztens munkakör betöltésére

A kutatócsoport klinikai epidemológiai / bizonyítékokon alapuló orvoslással kapcsolatos módszertani kutatási kérdésekkel foglalkozik. A módszertani kutatások fő célja az orvosi kutatások tervezésének és eredményközlésének, valamint a bizonyítékokon alapuló szakmai irányelvkészítés egyes aspektusainak vizsgálata.

Feladatok

  • Különböző adatbázisokkal történő munka, adatgyűjtés, a gyűjtött adatok rendszerezése, elemzése.
  • Aktív részvétel szisztematikus áttekintések készítésében, illetve tudományos, publikációs és előadói tevékenységben
  • A kutatáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés

  • A kutatócsoportban lehetőség van PhD képzés megkezdésére és ezzel párhuzamosan tudományos segédmunkatárs munkakörbe történő előléptetésre.
  • A munkaszerződés 1 év határozott időre szól, de sikeres előrehaladás esetén további évekre hosszabbítható.
  • Egészségügyi kutatások területén szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott