Betanított munkakörben állás Pécs, gépkezelő és kábelszerelő feladatok

Baier Technik Kft.
Pécs
2024. 01. 23.

Gépjárművekhez (elektroautó, mentők, daruk, traktorok stb) készülő kábeleink gyártására keresünk új munkavállalókat betanított munkára, gépkezelő és kábelszerelő feladatokra.

Egyszerű és könnyű fizikai munka.

Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Feladatok

  • Csatlakozók, kábelek és vezetékek feldolgozása, szerelése
  • Gépek kezelése kábelfeldolgozás során

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kézügyesség
  • Szorgalom, kitartás, monotónia tűrés

Előnyök

  • Kábelgyártási tapasztalat
  • Kábelvágógép kezelésben szerzett tapasztalat
  • Kontakt présgép/saruzógép kezelésben szerzett tapasztalat
  • Forrasztási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil háttérrel rendelkező munkahely ( 2020; 2021;2022-ben 1 perc leállás/kötelező szabadság nem volt az vírushelyzet/háború stb. miatt)
  • 1 műszakos munkarend (H-P 6:00-14:40 között)
  • Próbaidő alatti FIX bér: br. 298.000 Ft
  • Próbaidő utáni bér: teljesítménytől függően br. 340.000-400.000 között
  • Kedvezményes bankszámlanyitás az Erste Banknál
  • Vidéki bejárási támogatás 30 Ft/km
  • Vadonatúj gyártókörnyezet
  • Tiszta munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott