Udvaros munkakörben állás Kökény településen

Dél-Kom Nonprofit Kft.
Kökény
Bruttó 232 000 Ft - 232 000 Ft / Hónap
2023. 09. 27.

Dél-kom Nonprofit Kft. Udvaros munkakörbe munkatársat keres azonnali munkakezdéssel!! Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és biztos jövedelmet, akkor jelentkezz.

Feladatok

  • telephely területének, parkolójának tisztán tartása
  • telephely területén a szél által széthordott repszemét (műanyag zacskók, papírok…) összeszedése
  • zöldterületek rendben tartása és kaszálása motoros fűkaszával és fűnyíró kis traktorral
  • télen járdák, járófelületek síkosság mentesítése
  • vízelvezető árkok, víznyelők tisztán tartása, karbantartása előírások szerinti összegyűjtése, tárolóban történő elhelyezése.

Elvárások

  • minimum 8 általános
  • büntetlen előélet
  • jó kommunikációs képesség
  • precizitás
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • jó állóképesség
  • szakipari végzettség előny

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • alapbér, munkaruha
  • béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • munkába járás támogatása (30.-Ft/km)
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott