Legyél SOFŐR nálunk hétfőtől péntekig, általános munkaidőben!

PPP Private Powder Products Kft.
Pécs
Bruttó 400 000 Ft - 480 000 Ft / Hónap
2023. 09. 14.

Rendelkezel „C” kategóriás jogosítvánnyal és nem szeretnél hétvégén és éjszaka is dolgozni?

Gyere, és csatlakozz csapatunkhoz Te is!

A PPP Private Powder Products Kft. egy dinamikusan fejlődő, innovatív, immár 80 fős magyar vállalat, ahol modern környezetben, modern technológiával, nemzetközi háttérrel, elsősorban meleg- és hidegitalporok, valamint más poralapú élelmiszerek bérgyártásával foglalkozunk, legfőképp export piacokra termelünk. Tele vagyunk célokkal, tervekkel, hogy ügyfeleink elégedettségét még tovább növeljük és a lehető legmagasabb minőségben szolgáljuk ki.

Működésünkhöz kiemelten fontos alapanyagaink és késztermékeink szállítása és raktározása. Ehhez a feladathoz keressük leendő kollégánkat!

Feladatok

  • Alapanyagok és késztermékek telephelyek közötti szállítása Pécs területén belül;
  • Árumozgások dokumentálása számítógépes rendszerben;
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció elvégzése;
  • Címkézés, csomagolás;
  • Leltározás;
  • A raktári rend és tisztaság fenntartása;
  • Késztermékek átszállítása külsős raktárakba;

Elvárások

  • „C” típusú jogosítvány;
  • GKI kártya;
  • Gyors, megbízható munkavégzés;
  • Szorgalom, precizitás;

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány;
  • Raktárosi munkatapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatást;
  • Biztonságot, fizetésed garantáltan megkapod minden hónap 10-éig;
  • Hétfőtől péntekig, 7:30-tól 16:00- ig történő munkavégzést;
  • Hosszú távú munkalehetőséget;
  • Támogatjuk a munkába járásod;
  • br. 400.000- 480.000 Ft- os fizetést komeptenciáktól és tapasztalattól függően;
  • Fiatalos környezet;
  • Pályakezdők, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk;

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott