Irányítási rendszerek vizsgálatára auditorokat keresünk

  • Profi módon ismeri, vagy szeretné megismerni az irányítási rendszereket és szívesen dolgozna auditorként?
  • Szeret tanulni és új embereket megismerni, de nem szereti a napi 8 órás monoton irodai munkát?
  • Országosan, illetve a régióban szeretne változatos tevékenységi területen ügyfeleket megismerni, vezetőségeik munkáját segíteni?

Feladatok

Irányítási rendszerek tanúsítási, felügyeleti eljárásának lefolytatása a következő területeken:

  • Minőségirányítási rendszerek (MSZ EN ISO 9001:2015),
  • Környezetközpontú irányítási rendszerek (MSZ EN ISO 14001:2015),
  • Információbiztonság irányítási rendszerek (MSZ ISO/IEC 27001:2023),
  • A munkahelyi egészségvédelem és biztonság irányítási rendszerek (MSZ ISO 45001:2018),

auditor és vezető auditor beosztásban

Elvárások

Önt keressük, ha:

  • ismeri az audit alapelveit, technikáit,
  • szívesen tanul,
  • jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.
  • hosszútávon szeretne önálló munkavégzés mellett egy jó csapat tagja lenni.

Amire mindenképpen szükség lesz:

  • főiskolai, vagy egyetemi diploma.

Előnyök

Előny, de nem feltétel, ha:

  • rendelkezik jelentésírói-, kérdezési-, auditirányítási készséggel,
  • rendelkezik szakterületi kódokkal más tanúsító szervezetektől, -nemzetközi, hazai auditori regisztrációval.

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti, vagy egyedi megbízás projektenként,
  • Folyamatos tanulási lehetőség,
  • Utazási lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő lehetősége.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető