Fuvarszervező / kereskedelmi ügyintéző állás Pécs

Enviroinvest Zrt.
Pécs
2023. 07. 18.

Az Enviroinvest Zrt. munkatársat keres pécsi székhelyére fuvarszervező/kereskedelmi ügyintéző pozícióba.

Feladatok

  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó teljes dokumentáció kezelése, EKÁER ügyintézés
  • Telephelyről való ki- és beszállítások optimális szervezése
  • Kapcsolattartás e-mailben és telefonon partnereinkkel
  • Adatszolgáltatás ellenőrző szervek, kormányhivatalok, MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. részére
  • Nyilvántartások, statisztikák, jelentések készítése
  • Telephellyel való szoros együttműködés
  • Tájékoztató levelek, e-mailek küldése a partnereknek
  • Hulladékgazdálkodási, Fémkereskedelmi, Szállítási engedélyek figyelemmel kísérése, lejárat/módosítás esetén kérelmek elkészítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Rutinos, gyakorlott számítógép használat (elsősorban Word és Excel)
  • Precíz, naprakész munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány (aktív vezetési gyakorlattal)

  • Hulladékgazdálkodásban vagy fémkereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Hulladékgazdálkodási technológus végzettség
  • Környezetvédelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Érdekes, kihívásokkal teli, változatos munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott