Udvaros munkakörben állás Kökény

Dél-Kom Nonprofit Kft.
Kökény
Bruttó 232 000 Ft - 232 000 Ft / Hónap
2023. 06. 20.

A Társaságot a BIOKOM Kft. alapította a 90-es évek végén. Az alapítás célja az volt, hogy a Pécs városát övező régióban minél nagyobb területen hulladékgazdálkodási közszolgáltatási feladatokat lásson el. A piaci pozíció építése mellett a folyamatos piaci és önkormányzati elvárásokhoz igazodó műszaki és technológiai fejlesztés is az elérendő célok közt szerepelt. A Kft. 1998.-ban már 18 települési önkormányzattal állt szerződéses kapcsolatban a lakossági- intézményi-, illetve egyedi szerződések alapján az ipari–kereskedelmi vállalkozások által kibocsátott települési szilárd hulladék összegyűjtésére, szállítására, ártalmatlanítására.A Dél-Kom Kft.. 2013. július 1. napjától – megfelelve a törvényi előírásoknak – nonprofit gazdasági társaságként folytatta tevékenységét, ezért a Társaság cégneve is Dél-Kom Nonprofit Kft-re változott.A közszolgáltatással ellátott települések száma jelenleg 319 db, mely Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye területét érinti. Összes ingatlanszám: 191 343 db (2016. évben 80 943 db volt), lakosságszáma a teljes ellátási területen: 423 165 fő (2016. évben 196 506 fő volt).A közszolgáltatás színvonalának fenntartása, illetve emelése fontos cél társaságunk számára, melyet megvalósítandó, illetve már megvalósult beruházási tervekkel, fejlesztésekkel ér el Társaságunk. Az egyik fő cél továbbra is a szolgáltatás minőségének javítása.A szolgáltatási színvonalat és annak elfogadottságát jellemzi, hogy a társaság alapítása óta az egyes önkormányzatokkal kötött szerződések folyamatosan fennállnak és a szerződések száma folyamatosan bővült. A Társaság a jövőben is törekedni fog, hogy a jogszabályok és a finanszírozási lehetőségek keretei között a környezetvédelmi szempontoknak magas szinten eleget tevő, lehető legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtsa a fogyasztók elégedettségének megteremtése érdekében is.

Feladatok

  • telephely területének, parkolójának tisztán tartása
  • telephely területén a szél által széthordott repszemét (műanyag zacskók, papírok…) összeszedése
  • zöldterületek rendben tartása és kaszálása motoros fűkaszával és fűnyíró kis traktorral
  • télen járdák, járófelületek síkosság mentesítése
  • vízelvezető árkok, víznyelők tisztán tartása, karbantartása előírások szerinti összegyűjtése, tárolóban történő elhelyezése.

Elvárások

  • minimum 8 általános
  • büntetlen előélet
  • jó kommunikációs képesség
  • precizitás
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • jó állóképesség
  • szakipari végzettség előny

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • alapbér, munkaruha
  • béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • munkába járás támogatása (30.-Ft/km)
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott