Üzletkötő-, cégképviselő állás mezőgazdasági- és építőiparigép szerviz és kereskedelem

Az Agro360 VTH Kft mezőgazdasági- és építőipari gép termékeinek, márkafüggetlen alkatrész és szerviz szolgáltatásainak értékesítéséhez várja a jelentkezéseket regionális értékesítési és szolgáltatási csapatába, Pécs (Üszögpuszta) telephelyi központtal. Cégünk szakemberei 20 év tapasztalattal, folyamatosan fejlődő ügyfélkörrel és forgalommal kínálja szolgáltatásait Baranya, Somogy és Tolna vármegyékben.

A feladat a már meglévő és új, növekvő számú ügyfeleinnkel való szakmai kapcsolatratás mellett, termékeink és szolgáltatásaink megismertetése és értékesítése.

Faladat központú munkavégzés és rugalmas időbeosztást kínálunk a szakmai fejlődés és egy válaságokat túlélő iparágban.

Várjuk szíves önéletrajzukat, jelentkezésüket!

Köszönettel

Agro360 csapata

Feladatok

  • Baranya, Somogy, Tolna vármegyei ügyfelek látogatása, felkutatása, informális, folyamatos kacsolat tartás
  • mezőgazdasági- és építőipari gép vásárlási igények felkutatása, árajánlatok előkészítése
  • mezőgazdasági- és építőipari gép márkafüggetlen alkatrész és szerviz szolgáltatásainak ismertetése, üzleti lehetőségek felkutatása, lebonyolítás előkészítése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógép és szoftveres felhasználói ismeret
  • mezőgazdasági-, építőipari vagy autóipari szakmai ismeret vagy üzletkötői gyakorlat
  • önálló, döntésképes, feladatát szívesen ellátó, az újdonságokat kereső személyiség
  • a feltételeknek alkalmas hölgyek és urak jelentkezését is várjuk

  • mezőgazdasági-, építőipari- vagy autóipari kereskedelemben, üzemeltetésben, üzletkötésben való gyakorlat
  • alkatrész kereskedelemben vagy szervizelésben való gyakorlat
  • horvát nyelvtudás
  • B+C, C vagy E jogosítvány
  • pécsi vagy pécs közeli lakhely

Amit kínálunk

  • céges autó a munka feladatok ellátásához
  • mobil telefon az ügyfél kapcsolat tartáshoz
  • laptop a céges adminisztrációhoz
  • egyéb irodai eszközök
  • szakmai oktatások a fejlődéshez
  • fiatal csapat és egy válságálló, növekvő teljesítményű iparág
  • versenyképes alap fizetés és plusz jutalék eredmény arányosan
  •  8 órás, bejelentett munkahely a biztonságos jövőhöz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott