Értékesítő állás Pécsen

Strausz János Egyéni vállalkozó
Pécs
Bruttó 300 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2023. 06. 22.

A 30 éves tapasztalattal rendelkező, lemezmegmunkálással és biztonságtechnikai termékek gyártásával foglalkozó pécsi székhelyű Strauss Metal Kft értékesítési munkatársat keres.

Feladatok

  • Új, potenciális ügyfelek keresése, meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás.
  • Ügyfélkapcsolatok telefonon, e-mailen, történő kialakítása.
  • Ajánlatok készítése és nyomon követése.
  • Megrendelések felvétele.

Elvárások

  • Érettségi vagy középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, kitűnő tárgyalástechnika.
  • Problémamegoldó képesség, precizitás.
  • Legalább 2 éves értékesítési tapasztalat.
  • Office programok készségszintű ismerete.

Előnyök

  • Terhelhetőség, fémipari területen való jártasság.
  • Proaktív hozzáállás.
  • B-kategóriás jogosítvány.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend.
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes bérezés( fix+ jutalék)
  • Munkába járási költség hozzájárulás.
  • Fejlődési lehetőségek, változatos, széles spektrumú feladatok.
  • Családias környezet.
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott