Szakképzett, tapasztalattal rendelkező eladó állás - Berns Ékszerek Pécs Árkád

Rayawadi Kft.
Pécs
2023. 09. 06.

Hazai és nemzetközi presztízs ékszerek, divat kiegészítők, valamint írószerek, ajándékok értékesítéséhez munkatársat keresünk szakképzett eladói, boltvezetői, vagy becsüs végzettséggel.

Munkavégzés helye: BERNS ÉKSZERSZIGET - Árkád Pécs Bevásárlóközpont

Feladatok

  • Az érdeklődők tájékoztatása, illetve a vásárlók minőségi kiszolgálása, árufeltöltés, kirakatrendezés.
  • Az elvégzendő munkához tartozik még az árufogyás jelzése és a működéssel kapcsolatos minimális adminisztráció korrekt elvégzése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • ékszer, divatékszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • A megbízható és felelősségteljes munkavégzésért cserébe stabil, tőkeerős hátteret, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes fizetést kínálunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott