Ügyfélkapcsolati sales képviselő / junior manager állás Pécs

Szebényi-Grátzer Csilla Andrea Egyéni vállalkozó
Pécs
Bruttó 300 000 Ft - 600 000 Ft / Hónap
2023. 05. 02.

Biztosítási és pénzügyi szolgáltatásokat értékesítünk ügyfeleink részére, tanácsadással személyesen és online. Ehhez keresünk most két képviselőt és egy junior managert.

Kezdő tőke nem szükséges hozzá, egyedül a te szorgalmadon és kitartásodon múlik, hogy mit hozol ki magadból, know how és a prémium termékpaletta adott!

Jelentkezz, ha végre valami izgalmasba vágnál bele!

Feladatok

  • Pénzügyi szolgáltatásokkal, és befektetési lehetőségekkel kiegészítve, portfóliót építünk ügyfeleinknek a vagyonuk hatékony kezelésére.
  • Segítünk ügyfeleinknek intézni az ügyeket, kárbejelentéseket és támogatjuk őket a bajban.
  • Dolgozunk B2B és B2C szektorokban is.
  • Vannak ügyfélszolgálati irodáink és prémium képviselőink kiszállnak az ügyfelekhez is, előre egyeztetett időpontban.
  • Új kollégákat mentoraink segítik a kezdeti időszakban, hogy könnyebben szokjanak hozzá az új típusú munkavégzéshez.

Elvárások

  • Minimum érettségivel rendelkezz és jó, ha van jogosítványod is!
  • Előnyben a pénzügyi vagy értékesítési területen dolgozók / felsőfokú végzettséggel rendelkezők, de nem alapkövetelmény!
  • Nyitottság az újra és a tanulásra, a szakma elsajátítására.
  • Számítógépes ismeretek, mobiltelefon, laptop/tablet a munkavégzéshez.
  • Kitartás, önismeret, szorgalom és kíváncsiság..

  • Segítünk felépíteni az ügyfélköröd, megtanulni a tanácsadás fortélyait, tárgyalni lakossági ügyfelekkel és cégvezetőkkel személyesen és online.
  • Tiszteletben tartjuk a munka-magánélet egyensúlyt. Nálunk nem gond, ha gyermeked, vagy kisállatod behozod az irodába.
  • A munkahelyed a 2. hely, az otthonodon kívül, ahol a legtöbb időt töltöd, ezért fontos, hogy jól érezd magad!

Amit kínálunk

  • Modern, kreatív és rugalmas munkahely, ahol a te fejlődésed és sikered áll a középpontban!
  • 1 éven át kiszámítható pénzbeni kezdő támogatás az új képviselők és junior menedzserek részére!
  • Mentorrá / menedzserré válási lehetőség 6-12 hónapon belül!
  • Ingyenes szakmai képzések online és személyesen!

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető