Környezetvédelmi projektmenedzser állás Pécs

Enviroinvest Zrt.
Pécs
2023. 04. 28.

Az Enviroinvest Zrt. munkatársat keres pécsi székhelyére környezetvédelmi projektmenedzser pozícióba.

Feladatok

  • A környezetvédelem egészére kiterjedő tanácsadói feladatok ellátása
  • Környezetvédelmi és vízügyi tárgyú előírásokhoz, engedélyezésekhez szükséges dokumentációk előkészítése, tervezés, szakértés, szakértői tanácsadás.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német középszintű nyelvtudás
  • “B” kategóriás vezetői engedély
  • Autocad szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Környezetvédelem iránti elkötelezettség

  • Surfer, QGIS vagy egyéb térinformatikai szoftverek ismerete
  • Környezetvédelmi cégnél végzett aktív szakmai gyakorlat
  • MS Office csomag (Excel, Word, Outlook stb.) magasabb szinten való ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Betanulás lehetősége
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, izgalmas terepi feladatok, projektek
  • Kellemes irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkába járás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető