Részmunkaidős udvaros állás Pécs mecsekoldali telephelyen

Számos Ötlet Bt.
Pécs
2023. 04. 25.

Pécs, Mecsekoldali telephelyre keresünk részmunkaidős „udvarost”.  Lehet nyugdíjas is.

Feladatok

  • Feladata az udvaron és az épületek körül a kert és udvar ápolása, tisztán tartása, a külső területek, épület, járdák, kerítések, padok, lámpák javítása, karbantartása.
  • Az állásra nyugdíjast, megváltozott munkaképességű vagy részmunkaidős jelentkezőket is várunk. Azonnali munkakezdés lehetséges, a betanítást követően önálló munkavégzésre van lehetőség.

Elvárások

  • A fontos, hogy a jelentkezők pontosak, precízek és igényesek legyenek a munkavégzés során. Műszaki beállítottság előny, hiszen az állás során szükség lehet kisebb javításokra és karbantartásokra. Az önállóság és felelősségteljes munkavégzés szintén elengedhetetlen.

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány előny.

Jelentkezéseket kizárólag írásban és fényképpel együtt fogadunk el. Kérjük, jelölje meg bérigényét a jelentkezésben, és küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A jelentkező büntetlen előéletű legyen. Ha Ön megbízható, precíz, igényes és önálló munkavégzésre képes, kérjük, küldje el jelentkezését minél hamarabb. Várjuk jelentkezését!

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Megváltozott munkaképességű
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Diákmunka
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott