Bolti eladó állás pécsi - szerszám- és kerti gép szaküzlet

Platina Tools Kft.
Pécs
2023. 04. 20.

Bővülő csapatunkba keresünk pécsi üzletünkbe értékesítő kollégát!

Több mint 20 éve stabilan működő, folyamatosan fejlődő cégünk keres bolti eladó munkakörbe, hosszú távra munkatársat.

Feladatok

  • Vásárlóink udvarias, szakszerű és segítőkész kiszolgálása
  • Árukészlet rendelése, áru rendezése, üzlet takarítása
  • Árazás
  • Beérkező áru tételes átvétele, bevételezése

Elvárások

  • Vásárlóközpontú hozzáállás
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás, pontosság, gyorsaság, megbízhatóság

Előnyök

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (szerszám- és kerti gép)

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, évekre tervezünk Veled
  • Egy műszakos munkarend
  • Versenyképes jövedelem, munkaruha
  • Stabil, megbízható, rendezett munkahely
  • Remek csapat, segítőkész vezetőkkel

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott