Beszerző munkakörben álláslehetőség Pécsett

Baier Technik Kft.
Pécs
2024. 10. 17.

A Baier-Technik Kft. osztrák és cseh tulajdonú nemzetközi vállalat.

Fő tevékenységünk a kábelkonfekcionálás autó és egyéb ipari felhasználásra.

Pécsi üzemünkbe keresünk új kollégát beszerző munkakörbe.

Legyen Ön is csapatunk tagja!

Feladatok

  • A termeléshez szükséges alapanyagok költséghatékony biztosítása
  • Meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres, teljes körű kapcsolattartás
  • Új beszerzési források felkutatása
  • Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése
  • A teljes beszerzési folyamat menedzselése az áru beérkezéséig, reklamációk kezelése
  • Raktárral való folyamatos kapcsolattartás, készletfigyelés, készletgazdálkodás

Elvárások

  • releváns területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Microsoft Navision ismerete
  • termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés szerint
  • Vidéki bejárási támogatás 30 ft/km
  • fiatal csapat
  • multinacionális vállalati környezet
  • nemzetközi kapcsolatok
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott