Bolti eladó állás pécsi mobiltelefon szaküzletben

MVILÁG Kft.
Pécs
Nettó 250 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2023. 03. 30.

Munkalehetőség eladó-értékesítő munkakörben Pécsett

Ha szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni ügyfél orientált vagy és jó kommunikációs képességgel rendelkezel akkor jelentkezz hozzánk, ugyanis munkatársakat keresünk a mobiltelefonüzletünkbe.

Feladatok

  • Mobiltelefonok és tartozékok értékesítése
  • Segítségnyújtás és műszaki tanácsadás a vásárlók számára
  • Használt készülék beszámítása, megvétele
  • Adatmásolás, adatmentés
  • Készülékek szervizelése
  • Fólia felhelyezés

Elvárások

  • Udvariasságot és kapcsolatteremtő képességet
  • Nyitottságot és tanulékonyságot új rendszerek, folyamatok megismerésére és elsajátítására
  • Nyugodt és megfontolt tudj maradni, akár stresszel járó helyzetekben is
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretet
  • Középfokú végzettséget
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét
  • Ügyfélközpontúságot és szolgáltatói szemléletet
  • legyél kedves az emberekkel, úgyis nehezek a mindennapok,
  • törekedj arra, hogy a munkádat precízen ellássad,
  • legyél motiválható,
  • legyél önálló, de tudj csapatban is dolgozni,

Előnyök

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Érdekel a telekommunikáció izgalmas világa
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot
  • Csapatjátékos vagy

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető