Szállodai takarító állás részmunkaidőben (4 órás), Pécs belvárosában, egész évben nyitva tartó szálláshely

Pécs belvárosában egész évben üzemelő szálláshely TAKARÍTÓNŐT keres április 1-i kezdéssel, hosszú távra, napi 4 órás munkára.

Érdeklődés esetén bemutatkozó levelét és önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.

Feladatok

  • szobák, folyosók, konyha-étkezők, közös terek napi takarítása
  • udvarban, parkban a kerti munkákban, takarításban besegítés a karbantartónak
  • konyhai készletek folyamatos feltöltése, rendben tartása (csak teakonyha, étkeztetés nincs)
  • vendégfogadással kapcsolatos recepciós kisegítő munkák

Elvárások

  • Rendszerető, megbízható munkatársat keresünk
  • Tudjon a vendégekhez kedves lenni, mosolyogni, beszélni velük
  • A feladatkör nincs iskolai végzettséghez kötve
  • Emeletes ágyak miatt nem árt a jó fizikum
  • 2-3 hetente szombati napokon is kell dolgozni

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • nemdohányzó
  • erkölcsi bizonyítvány
  • idegen nyelvtudás (lehetőleg angol)
  • irodai, számítógépes ismeretek
  • pénztárgáp kezelői ismeretek
  • katolikus hit

Amit kínálunk

  • egyházi tulajdonú, stabil munkahely,
  • hosszútávú, egész éves munkalehetőség,
  • kellemes, családias munkakörnyezet,
  • viszonylag rugalmas időbeosztás.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott