Személyes értékesítési képviselő állás - Dél-Dunántúli régió

Ha szeretsz úton lenni, cégeket felkeresni, termékeket értékesíteni és szívesen tartasz kapcsolatot ügyfelekkel, akkor jelentkezz hozzánk Dél-Dunántúli személyes értékesítési képviselőnek!

Mit érdemes tudni munkakörről:

A W-Protect két munkaruha üzletet üzemeltet (Kaposvár, Pécs), ahol a betérő vásárlóknak értékesítünk. A bolti vevőink jellemzően magánszemélyek, egyéni vállalkozók és cégek, akik az üzlet közelében helyezkednek el, illetve személyesen végzik a beszerzéseket.

Emellett olyan cégeket is kiszolgálunk, akiknek a telephelye messzebb van az üzleteinktől (ezért nem járnak be hozzánk), és/vagy a nagyobb munkavállalói létszám miatt személyes felkeresést és kiszolgálást igényelnek.

A személyes értékesítési képviselő kolléga legfőbb feladatai:

  1. a Dél-Dunántúli régióban személyesen felkeresni az üzletbe “nem bejáró” cégeket, és termékeink, illetve szolgáltatásaink bemutatásával elérni, hogy ezek a cégek beszállítónak minket válasszanak.
  2. Az ügyfelünkké vált cégekkel folyamatosan tartani a kapcsolatot, szakmai támogatást nyújtani és időközönként termékbemutatókat tartani
  3. Árajánlatokat készíetni, azokat utánkövetni és ezeket a CRM rendszerben vezetni

Ebben a munkakörben akkor lehetsz sikeres, ha képes vagy új cégekhez bejutni, és ki tudsz velük alakítani olyan (szakmai) bizalmi kapcsolatot, ami miatt tőled akarnak vásárolni. Emellett hatékonyan tudod beosztani az idődet, a hozzád tartozó területet (jelen esetben Somogy, Tolna, Baranya megye) tervezetten bejárni, és a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatokat (telefonhívások, bemutatkozó e-mailek, árajánlatok, e-mailek utánkövetése, CRM kezelés stb.) ellátni.

Ha a fentiekhez megvan a kellő tapasztalatod és elszántságod is, akkor egy biztos, kiszámítható és jól fizető állásra számíthatsz, ahol az értékesítés területén további előrelépési lehetőségek is megnyílhatnak számodra.

Mit érdemes tudni rólunk:

Munkaruha és védőfelszerelés kereskedelemmel foglalkozó cég vagyunk. 2013-ban alakultunk és jelenleg két üzlettel rendelkezünk (Kaposvár, Pécs). Az üzletek mellett cégeket közvetlenül is kiszolgálunk, ehhez kapcsolódik mostani álláshirdetésünk is.

Ugyan kereskedők vagyunk, a legfőbb célunk mégsem az eladás hanem az, hogy partnereinknek élményalapú vásárlást biztosítsunk, szakértőként, kiszámítható módon. Mi nem tukmálunk, és nem “beszélünk mellé”, mert hiszünk a korrektségben és becsületességben, amelyekkel hosszútávú partnerkapcsolatokat építünk. Szakmailag felkészülten mutatjuk meg partnereinknek a lehetőségeket, a döntést pedig rájuk bízzuk.

Célunk, hogy a Dél-Dunántúli régió meghatározó munkaruha és védőfelszerelés kereskedő partnerévé váljunk, amelyhez keressük új személyes értékesítési képviselő kollégánkat, aki elhivatott és profi értékesítőként tudja felépíteni új céges partnerkörünket.

Feladatok

  • Tolna, Somogy, Baranya megye területén olyan cégek felkutatása és személyes felkeresése, amelyek használnak munkaruhát és védőfelszerelést
  • Meglévő és leendő céges partnereinknek termékeink bemutatása és értékesítése
  • Árajánlatadás és az árajánlatok utánkövetése
  • Folyamatos szakmai segítségnyújtás a területen lévő partnerek számára.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettséged van (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • min. 3 éves személyes értékesítői tapasztalattal rendelkezel B2B szegmensben
  • B kategóriás jogosítványod van, és több éve aktívan vezetsz
  • önálló, eredményorientált, pozitív személyiség vagy

Amit kínálunk

  • korrekt, tisztességes munkafeltételek
  • 8 órás, főállású munkaviszony
  • versenyképes fizetés (alapbér + jutalék)
  • céges autó, és minden egyéb eszköz a munkavégzéshez
  • karrierlehetőség, részvétel egy fejlődő cég építésében
  • a munkavégzés helye:
    • Pécs (iroda)
    • illetve Somogy, Tolna, Baranya megye területe.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott