Bolti értékesítő állás - W-Protect üzlet - Pécs

W-Protect Kft.
Pécs
2023. 05. 30.

Ha szeretsz ügyfelekkel foglalkozni, értékesíteni és szívesen tartasz kapcsolatot cégekkel, akkor jelentkezz hozzánk értékesítési képviselőnek pécsi üzletünkbe!

Feladatok

  • a pécsi üzletünkbe betérő vásárlók kiszolgálása, termékeink ajánlása, értékesítése
  • céges partnereink számára árajánlatok készítése
  • megrendelések kezelése
  • garanciális ügyintézés.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettséged van
  • min. 3 éves értékesítői tapasztalattal rendelkezel
  • szeretsz értékesíteni, vásárlókat kiszolgálni
  • önálló, eredményorientált, kedves személyiség vagy.

Amit kínálunk

  • korrekt munkafeltételek
  • 8 órás, főállású munkaviszony
  • versenyképes fizetés (alapbér + jutalék)
  • karrierlehetőség, részvétel egy fejlődő cég építésében
  • a munkavégzés helye:
    • W-Protect üzlet (Pécs, Hengermalom u. 1.)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott