Honda szerviz tanácsadó, munkafelvevő állás Pécsett

"STE BA" Kft.
Pécs
2023. 01. 30.

Munkatársat keresünk a Hondához szervíz tanácsadó, munkafelvevő pozícióba.

  • A márkaszerviz szolgáltatásainak/termékeinek értékesítése
  • Munkafelvétel, ajánlatok készítése, műszaki szaktanácsadás
  • A javítási határidők meghatározása, feladatok kiosztása a szerelőknek, előjegyzés kezelése
  • Az ügyfelekkel történő személyes, e-mailes és telefonos kapcsolattartás, kiszolgálás

Feladatok

  • Ügyfelek fogadása, igényeik felmérése, elvégzendő munkára árajánlat adása, határidők vállalása,
  • Előjegyzés kezelése, műhelykapacitás folyamatos kihasználásának elősegítése,
  • Garanciális javítások megfelelő dokumentálása (munkalapok, hibaleírások, stb),
  • Számlázás, kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • Adminisztráció, alkatrészek megrendelése.
  • autóalkatrészek és javítási folyamatok alapos ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés

Elvárások

  • Az álláshoz tartozó elvárások: középfokú végzettség, "B" kategóriás jogosítvány.

  • Gépjárművekkel kapcsolatos műszaki ismeretekkel rendelkezel
  • Ügyfél-centrikus gondolkodásmód jellemez
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel, ami fontos az előjegyzés hatékony kezeléséhez
  • B kategóriás jogosítványod van

További előnyként értékeljük, ha:

  • Autószerelő szakképesítéssel vagy rutinnal bírsz
  • Honda/Nissan márkaismerettel rendelkezel
  • Beszélsz angolul

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér 1990 óta
  • Korszerű eszközök, kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott