Telekommunikációs tanácsadó és értékesítő állás Pécs – Magyar Telekom Partner

Rerum Magnum Kft.
Pécs
Nettó 200 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2023. 02. 01.

Keressük telefonos értékesítő munkatársainkat, napi 8 órában, a Magyar Telekom meglévő ügyfeleinek felkeresésére.

Téged várunk a csapatba, ha…

legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

érdekel a telekommunikáció, a mindennapjaid része az okostelefon és a tablet használat

olyan tevékenységi körben dolgoznál szívesen, ahol lehetőséged van TELEFONON értékesíteni, ill. kapcsolatot létesíthetsz az ügyfelekkel

Feladatok

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése telefonon, a Telekom meglévő ügyfelei részére.
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás.
  • Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek.

Elvárások

A következők szükségesek a jelenkezéshez:

  • Érettségi bizonytívány
  • Nyitottság mind az újdonságokra, mind az ügyfelekre
  • Ügyfélközpontúság

Előnyök

Előnyt jelent, ha…

  • szereztél már tapasztalatot hasonló területen akár más szektorban is (pl. vendéglátás, kiskereskedelem)
  • könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, akik szívesen osztják meg Veled igényeiket
  • örömet szerez számodra, ha az ügyfelek elképzeléseire megoldást tudsz nyújtani és segítheted őket eligazodni a digitális világ rejtelmeiben

Amit kínálunk

Miért jó velünk dolgozni?

  • Fix bér, alkalmazotti jogviszony.
  • Teljesítményhez kötött, átlag feletti extra jövedelem.
  • Kiszámítható, biztos munka Magyarország piacvezető telekommunikációs vállalatánál.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Egy fiatalos, dinamikus, lelkes csapat tagja lehetsz, akikre mindig számíthatsz.
  • Stabil céges környezet.
  • A betanulást követően, megfelelő szorgalom és teljesítmény esetén HOME OFFICE lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott