Óradíjas tesztelőt keresünk műszaki érzékkel

Mobile LBS Kft.
Pécs
Nettó 2 000 Ft / Óra
2023. 02. 09.

Óradíjas tesztelő pozíció

Ha van egy álmod, de hiányzik hozzá az anyagi háttér, akkor itt a lehetőség! Egy ide passzoló idézet: "Minél hosszabban vársz egy dologgal, amit most kellene megtenned, annál nagyobb az esélye, hogy sosem teszed meg" Hát akkor tedd meg magadért még ma!

Pécsi irodánkba óradíjas tesztelő kollégákat keresünk, hosszú távú együttműködésre, irodai munkára. Klasszikus 8 órás pozíció helyett megállapodott napokon és órákban, munkaidőben napközben az irodában a szoftverfejlesztőink munkáját kell tesztelned, átnyomkodnod. Szoftvereink: holazauto.hu, alapnyomkovetes.hu, holataxi.hu, sentinelprotect.com.

Fontos számunkra, hogy ügyfeleink magas minőségű szolgáltatást kapjanak, így több körös tesztelési folyamathoz keresünk akár egyetemistákat, alkalmi munkavállalói rendszerben. Ha vannak üres "járataid", amiket már fixen tudsz, akkor jelentkezz hozzánk és gyűjts az álmaidra ezekben az óráidban!

Jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Klasszikus 8 órás pozíció helyett megállapodott napokon és órákban, munkaidőben napközben az irodában a szoftverfejlesztőink munkáját kell tesztelned, átnyomkodnod és az ügyfeleket segítened telefonon a funkciók ismertetésével.
  • NEM értékesítői munka! Szoftvereink: holazauto.hu, alapnyomkovetes.hu, holataxi.hu, sentinelprotect.com.

Elvárások

  • Érettségi
  • Jó műszaki érzék
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékosság
  • Kedvesség és pozitív, lelkes személyiség

Előnyök

  • Angol és német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Informatikai munkaeszközök
  • Jó csapat
  • Szép környezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiszámítható időbeosztás
  • Megbecsülés
  • Karrierlehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott