Üzemeltetési/karbantartási állás Pécsett, szakirányú végzettséggel

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. 27 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Pécsi központunkba kollégát keresünk a következő munkakörbe:

Üzemeltetési/KARBANTARTÁSI munkatárs

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Ha a válaszod IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Feladatok

  • A vállalat használatában lévő épület üzemeltetésének biztosítása, a műszaki infrastruktúra rendeltetésszerű és költséghatékony üzemeltetése, pl.
  • fűtés, klíma, világítás javítások rendelése
  • kertészeti munkák koordinációja
  • hóeltakarításhoz anyag, eszköz biztosítása, felügyelete
  • épülettakarítás megszervezése, felügyelete
  • tűzi víztartály ellenőrzése, víztelenítés
  • irodai eszközök karbantartása (nyomtató, toner) megszervezése
  • Karbantartási munkák leszervezése, megrendelése, lebonyolítása és ellenőrzése
  • Üzemeltetéshez szükséges eszközök, alkatrészek, berendezések, szerszámok beszerzésében való részvétel
  • Kapcsolattartás munka- és tűzvédelmi szolgáltatóval
  • Kapcsolattartás közüzemi és egyéb szolgáltatókkal
  • Eseti pécsi ügyintézés
  • Vállalat gépjárműflottájának kezelése

Elvárások

  • B” kategóriás jogosítvány
  • Középfokú szakirányú/ műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás
  • Határozott egyéniség

  • Szakirányú végzettség, pl. villanyszerelő vagy víz-gázszerelő
  • Informatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Családias környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott