Comfidence Kft, a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos partnere munkairányítót keres pécsi telephelyére

Comfidence Kft.
Pécs
2023. 01. 17.

Comfidence Kft, a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos partnere Munkairányító-t keres pécsi telephelyére.

Feladatok

  • Távközlési műszerész kollégák koordinálása (10-15 fő) , munkájuk ellenőrzése, napi feladatok delegálása
  • Heti jelentések folyamatos vezetése és jelentés az operatív vezető részére
  • Együttműködés a műszaki vezetővel
  • Elvégzett munkák adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal és ügyfelekkel

Elvárások

  • Érettségi
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, jó szervező képesség, precizitás, megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, levelező rendszer, internet)
  • Nyelvismeret: nem szükséges, de előny, ha van.
  • Hétvégi munka végzés vállalása, váltásban

  • Logisztikai gyakorlat vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, Céges telefon, Laptop, Betanítás, Jó munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott