Gépkocsi vezető / raktáros állás Pécsett

A Private Powder Products Kft. 100% magyar tulajdonban lévő, kifejezetten export piacokra termelő, innovatív élelmiszergyártó cég.

A Pécsen működő gyártóbázison mintegy 50 fő munkatárssal modern, a piaci igényeknek maradéktalanul megfelelő, magas minőségű saját és bérgyártott poralapú élelmiszereket előállítunk elő.

Ha szívesen fejlődnél velünk együtt, várjuk jelentkezésedet részletes szakmai önéletrajzod megküldésével.

Feladatok

  • A cég pécsi telephelyei közötti árú- termékfuvarozás
  • Általános raktárosi feladatok ellátása
  • Gépi és kézi árumozgatás
  • Kamionok le- és felrakodása
  • Áru mozgás dokumentálása számítógépes rendszerben
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció elvégzése
  • Leltározás
  • A raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • C kategóriás gépjármű jogosítvány

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Raktárosi munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • fiatalos környezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • utazási költségtérítés,
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó munkakörülmények
  • nyugdíjasok jelentkezését is fogadjuk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott