Információ biztonsági munkakör akár frissen végzett egyetemistáknak

Mobile LBS Kft.
Pécs
Bruttó 450 000 Ft - 800 000 Ft / Hónap
2023. 02. 02.

Könnyen tanulsz szakmai anyagokat és jól beszélsz angolul? Jó analitikus képességű vagy? Szeretnél külföldi szintű fizetést, de nem szeretnéd elhagyni a családod, barátaid? Olyan területen szeretnél dolgozni, amely folyamatosan bővül és fejlődik, és ezáltal te is előre léphetsz?

Mi olyan munkát kínálunk, amivel gyorsan felívelő karriert tudsz építeni, ráadásul nemzetközi projektekben, mindezt a pécsi irodánkból.

Autóipari projektekbe keresünk mérnöki gondolkodású embereket, akiknek a betanítását is vállaljuk. Német nyelvterületről származó megbízóinkat támogatjuk a következő három információbiztonsági területen: kiberbiztonság, üzembiztonság és minőségbiztosítás.

Feladatok

  • Angol nyelvű projektspecifikus dokumentumok elkészítése, ellenőrzése, illetve karbantartása.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (mérnöki végzettség előny), strukturált gondolkodás
  • jó számítógép felhasználói ismeretek
  • angol nyelvtudás (csak írásban kell)
  • német szóbeli nyelvtudás előny, de nem követelmény

Előnyök

  • német kommunikációs nyelvismeret
  • ISO területen valamilyen tapasztalat

Amit kínálunk

  • Ez a munkakör egy gyorsítópálya, mivel nem kell hatalmas összegeket költeni erre a drága képzésre, hiszen itt ingyen kapod meg úgy, hogy már az első pillanattól, a tanulás ideje alatt is versenyképes fizetésed van.
  • Gyakorlati tudásban folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Fizetésed tudásszint szerint folyamatosan növelheted, ami már a kiinduláskor is versenyképes
  • Kulturált, munkakörnyezet
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Remek, fiatal, humoros csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség karrierépítési távlatokkal nemzetközi szinten
  • Nálunk minden rajtad múlik, mert mi biztos, hogy segítünk, ha szeretnél fejlődni, szinteket lépni

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott