Környezetvédelmi szakértő, tervező munkatársat keresünk Kővágószőlősre

A MECSEKÉRC Zrt. több évtizedes szakmai múlttal rendelkezik a környezetvédelmi megoldások és a professzionális mérnöki tevékenység területén. Kiterjedt szakmai kapcsolatrendszerünknek köszönhetően együttműködünk több hazai szakvállalkozással, az egyetemi és akadémiai kutatóintézetek többségével, és nemzetközi kapcsolatrendszerünk folyamatosan bővül. A legmodernebb technológiák és eszközpark segítségével élen járunk a rekultivációs folyamatokban, mélyépítésben, és a vízminőség javításban. Sikerünk arra is épül, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában. Mi tudjuk, hogyan kell más szakterületekkel, szervezetekkel hatékonyan együttműködni.

A MECSEKÉRC Zrt. bővülő csapatába

Környezetvédelmi szakértő, tervező

munkatársat keres.

Feladatok

  • A Társaság környezetvédelmi (tényfeltárás, kármentesítés, hatásvizsgálat) és vízvédelmi munkái kapcsán tervezési, szakértői feladatok ellátása
  • Környezetvédelmi, kármentesítési, vízjogi tervdokumentációk készítése
  • Vízföldtani értékelési feladatok
  • Terepi mérések, kivitelezési munkák ellenőrzése, irányítása
  • Projektvezetés, jogszabályi megfelelés követése
  • Engedélyeztetések lebonyolítása, hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Alvállalkozók, kivitelezők koordinálása

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi végzettség (hidrogeológus, geológus, környezetmérnök)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Szakmai és felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó szervező és kommunikációs képesség

Előnyök

  • Tapasztalat kármentesítés, vízvédelem területeken
  • Szakértői, tervezői jogosultságok (MMK)
  • Surfer, Modflow, ArcGIS, AutoCAD, geokémiai értékelő, adatbázis-kezelő szoftverek ismerete
  • Egyéb nyelvismeret (német, orosz)

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Álláspályázatokat bérigény megjelölésével kérjük elküldeni!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott