Pécsi telephelyre adminisztrátort keresünk

ORTOPROFIL Mecsek Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Pécs

2023. 01. 10.

Ortoprofil Mecsek kft, pécsi telephelyén, egyedi méretvétel után készítünk gyógyászati segédeszközöket. Az eszközök gyártásának és kiszállításának az adminisztrációs oldalán felmerülő feladatok elvégzésére keresünk új munkatársat, 8 órás munkarendbe.

Jelentkezi, fényképes Önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

Irodai feladatok teljes körű ellátása:

  • Számlák kezelése
  • Rendelések leadása/fogadása/feldolgozása
  • Adatrögzítés/adatfeldolgozás
  • Elszámolás készítés
  • Kapcsolattartás (ügyfelekkel, beszállítókkal, stb)
  • Telefonok fogadása
  • Levelezés kezelése

Elvárások

  • Keressük azt a munkavállalót, aki munkájára igényes, jól komminukál (szóban és írásban egyaránt), kreatívan, gyorsan és önnálóan tudja feladatait elvégezni de csapatmunkára is képes. Pontosság és precizitás jellemzi. Office programok ismerete szükséges. Minimum érettségi megléte szükséges.

Előnyök

  • Idegen nyelv,
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépek és programok középszintű ismerete.
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Cégünknél családias hangulat uralkodik, nincs többműszakos munkarend, céges telefon.