Logisztikai ügyintéző pozícióba keresünk munkatársat

T-Textil Kft.
Pécs
2023. 01. 04.

A KONFOR és TED-BED matracnagykereskedő csapata  folyamatosan azon dolgozunk, hogy remek alvási élményt nyújtsunk mindenkinek Magyarországon.

A T-Textil Kft ennek a nemzetközi csapatnak a tagja itthon már 15 éve.

Feladatok

  • A beérkező áru szervezése fogadása
  • Partnerekkel telefonos kapcsolattartás
  • Körfuvarok szervezése
  • Pakolási listák összeállítása

Elvárások

Mit várunk Tőled?

  • Eredmény és ügyfélorientált gondolkodás
  • Stratégiai és tulajdonosi szemlélet
  • Jó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, időbeosztás
  • A frissen végzett szakemberek jelentkezésére is nyitottak vagyunk.

Előnyök

  • Középfokú végzettség, angol nyelvtudás
  • logisztikus végzettség

Amit kínálunk

Miért válassz minket?

  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon és kollégákon keresztül is inspirálódhatsz
  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel
  • Rendszeres szakmai utak

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott