Varrodavezető álláslehetőség Pécsett

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 25 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Pécsi központunkba kollégát keresünk a következő munkakörbe:

VARRODA/GYÁRTÁSVEZETŐ

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Szívesen foglalkozol emberekkel, ismered a varrodai folyamatokat?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Feladatok

  • Gyártási, varratási feladatok összesítése, priorizálása, tervezése, a munka kiadása
  • Varroda munkájának felügyelete
  • A vevői megrendelések határidőre való elkészíttetése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, a folyamatok fejlesztése és betartatása
  • A gyártási folyamatokhoz tartozó dokumentáció elkészítése
  • Műveleti idők elemzése, fejlesztése, normák meghatározása
  • Mintasálgyártó folyamat teljes felügyelete
  • A varrodai munkához szükséges tárgyi feltételek biztosítása, eszközigények leadása
  • Együttműködés a társosztályokkal és külső varrodákkal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák: határozott fellépés, önálló döntéshozatal, kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Varrodában, termelési területen szerzett tapasztalat
  • Folyamattechnológiai ismeretek
  • Készség jó csapatmunkára, a varrónőkkel való közös együttműködés

  • Ismeret és tapasztalat a lakástextil anyagokról és ezek feldolgozásáról
  • Varrodavezetői tapasztalat
  • Varrási, szabászati ismeretek

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Jó kollektíva és csapatszellem
  • Családias környezet

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető