A Penthe Autóház szakmai tapasztalattal rendelkező könyvelőt keres pécsi munkavégzéssel

A PENTHE Autóház a Dél-Dunántúli régió évtizedek óta meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása, az Opel, ISUZU és Land Rover márkák regionális márkaképviselete. A minőségi munka és csapatszellem iránt elkötelezett közösségébe új munkatársat keres KÖNYVELŐ munkakörbe.

Feladatok

  • Bejövő számlák kontírozása, könyvelése
  • Főkönyvi karton egyeztetések
  • Áfa ill. Egyéb adóbevallásban közreműködés, előkészítés
  • KSH adatszolgáltatás készítése
  • Részbeni controlling feladatok elvégzése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartás vezetés
  • Készlet egyeztetés

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat könyvelés terén
  • Számviteli összefüggések ismerete
  • MS szoftverek (Word, Excel) ismerete
  • Számítógép készség szintű használata
  • Precíz munkavégzés

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Biztos munkahelyet,
  • Teljes- vagy részmunkaidőben való foglalkoztatást
  • Igényes munkakörnyezetet
  • Jó munkahelyi légkört biztosítunk
  • Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes javadalmazást kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott