Hegesztő / betanított hegesztő kollégát keresünk

SZERMANN Kft.
Pécs
2022. 12. 01.

Magyarországon elsőként naperőművekhez tartószerkezeteket fejlesztünk, tervezünk és értékesítünk ügyfeleink számára, határon innen és túl.

Büszkék vagyunk szakmai tudásunkra. Prémium színvonalú szolgáltatást nyújtunk ügyfeleink számára, hiszünk a folyamatos fejlődésben és nyitottak vagyunk az új ötletekre, szemléletmódra.

Feladatok

  • Acél, alumínium és egyéb fém tartószerkezetek hegesztése hagyományos  módon vagy hegesztőrobottal
  • Kész termékek minőségének ellenőrzése
  • Minőségi hibák szükség szerinti javítása
  • Berendezés biztonságos működtetése, munkavédelmi előírások betartása

Elvárások

  • Hegesztő vagy lakatos végzettség
  • Műszaki érzék
  • Igényes munkavégzés, nyitottság a tanulásra
  • Megbízhatóság, lojalitás

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Prémium lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Teljes betanítás
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben, H-P-ig munkanapokon
  • Lehetőség 1 műszakos munkarendben való munkavégzésre
  • Lehetőség többműszakos munkarendben való munkavégzésre
  • Képzések, akár a minősített hegesztői bizonyítvány megszerzésének a támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok