Értékesítő/Multi manager állás Pécsett

ROVITEX HOMEDECO Kft.

Vállalatunk több mint 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő ÉRTÉKESÍTŐ/ MULTI MANAGER munkatársat keres pécsi központjába.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Szívesen foglalkozol emberekkel, van kereskedői vénád?

Szeretsz vezetni, járni a vidéket, tárgyalni? Lendületes,gyors és pozitív gondolkodású vagy?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Multi vállalatokhoz, áruházláncokhoz (pl. Praktiker) kapcsolódó folyamatok koordinálása, tárgyalások folytatása, meglévő kapcsolatok ápolása és fejlesztése, forgalmi növekedés elérése
  • A meglévőkön kívüli áruházláncokkal megállapodások kialakítása
  • Termék be- és kilistázási folyamatok végigvitele
  • Az áruházláncok részére folyamatos ajánlatok készítése, hírlevél küldése
  • Forgalmi adatok folyamatos követése, forgalmi elvárások teljesítése
  • Az áruházakkal való folyamatos kapcsolattartás, részben írásos és telefonos formában, részben személyesen – a munkaidő kb fele terepmunka
  • Kapcsolattartás és információ megosztás a releváns szakmai területekkel.

Elvárások

  • Hunter szemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Balesetmentes autóvezetői tudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, tárgyalókészség
  • Jó szervező- és együttműködő képesség
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Megbízható, precíz, ugyanakkor lendületes munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott