Gépkezelő állás Pécsett a Filmex Packaging Kft.-nél

Filmex Packaging Kft.
Pécs
Bruttó 370 000 Ft - 463 000 Ft / Hónap
2024. 02. 13.

Hallottál már a Filmex Packaging Kft-ről?

Cégünk több mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkotzásként működik. Fő tevékenységünk csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági, élelmiszeripari felhasználásra.

A működésünk létfontosságú részeként felelős leszel a késztermékek elkészítéséért.

Feladatok

  • Gyártó berendezések és gépsorok hatékony kezelése
  • A legyártott termékek folyamatos minőségellenőrzése
  • Termékek előírás szerinti elcsomagolása
  • Gépek műszaki állapotának figyelése, hibák azonnali jelzése a karbantartó felé
  • Folyamatban lévő munkák dokumentálása
  • Ez a munkakör folyamatos munkarendben történik, ahol 3 nap munka (06:00-18:00) után következik 3 nap pihenő, majd 3 nap munka (18:00-06:00)

Elvárások

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség: Fontos számunkra, hogy minden munkatársunk rendelkezzen legalább 8. általános iskolai végzettséggel. Ez biztosítja a szükséges alapokat a feladatok hatékony és eredményes ellátásához.
  • Precíz és pontos munkavégzés: A munkánk részleteiben is rejlik a siker, ezért nagy hangsúlyt helyezünk a precíz, pontos és tiszta munkavégzésre. Minden részlet számít, és elkötelezettek vagyunk a minőségi eredmények elérése mellett.
  • Kiváló csapatjátékosság: Egy erős csapat az alapja a cégünk sikerének. Várjuk olyan személyek jelentkezését, akik kiválóan tudnak együttműködni, másokkal segítőkészek és kommunikatívak, mert hiszünk abban, hogy a közös erőfeszítések hozzák el a legjobb eredményeket.
  • Tanulási hajlandóság: Az innováció és a fejlődés kulcsfontosságú része a cégünk életének. Olyan munkatársakat keresünk, akik nyitottak az új információk befogadására, és akik hajlandóak fejlődni a változó környezetben és technológiákban.

Amit kínálunk

Miért érdemes nálunk dolgozni?

Mert hiszünk abban, hogy egy inspiráló munkakörnyezet és támogató cégkultúra hozzájárulnak mindannyiunk sikeréhez. Nálunk több mint csak egy munkahelyet találsz, egy olyan csapat részese lehetsz, amely összetart és támogat.

Az előnyök:

  • Megbízható fizetés: Fizetésed minden hónap 10-ig megbízhatóan megérkezik
  • Munkaruházat: Biztosítjuk a munkaruhát, hogy mindig megfelelően felszerelt és komfortosan dolgozhass.
  • Munkabér támogatás vidékieknek: Tudjuk, hogy az utazás költsége sokaknak fontos tényező. Ha autóval jársz be, 30 Ft/km térítést vagy a bérlet összegének 100%-át fizetjük.
  • Munka és kikapcsolódás egyensúlya: Tudjuk, mennyire fontos a kiegyensúlyozott élet, ezért számos izgalmas és jó hangulatú vállalati eseményt szervezünk, ahol a közös élményekre is lehetőséget találsz.
  • Hosszútávú munkalehetőség: Cégünk stabil háttérrel rendelkezik, így hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, ahol fejlődésed és karrierutad is támogatásra talál.

Miért éppen mi?

Nem csak egy munkahely vagyunk, hanem egy olyan közösség, ahol az egyéni erősségeid értéket teremtenek. Itt minden alkalmazott számít, és lehetőséget kap arra, hogy fejlődjön és részt vegyen a cég sikerében.

Csatlakozz hozzánk és legyél részese egy olyan csapatnak, ahol a pozitív légkör és a fejlődési lehetőségek nem csak ígéretek!

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott