Pénzügyi koordinátor munka Pécsett

FOO Kft.
Pécs
2022. 10. 07.

Fiatalos, lelkes pénzügyi koordinátort keres csapatába 15 éve fesztivál- és rendezvényszervezéssel foglalkozó cégünk.

Ha érdekel a feladat és te is többet megtudnál rólunk, jelentkezz fényképes önéletrajzzal  és üljünk le személyesen, hogy megismerjük egymást.

Feladatok

  • rendezvények alátámasztó dokumentumainak (számlák, teljesítési igazolások, árajánlatok, szerződések, könyvelési dokumentumok stb.) feldolgozása, ellenőrzése
  • bérszámfejtés-előkészítés
  • a projektek előrehaladásának pénzügyi nyomon követése, döntés előkészítő dokumentumok előkészítése
  • pénzügyi tervek-elszámolások készítése és ellenőrzése
  • pályázati dokumentációk pénzügyi ellenőrzése
  • házi pénztár és bankszámla kezelés

Elvárások

  • rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel
  • bírsz releváns munkatapasztalattal ezen a területen
  • precíz és proaktív a munkavégzésed
  • jó a kommunikációs képességed
  • kiegyensúlyozott és együttműködő a személyiséged
  • magabiztosan kezeled a számítógépet, MS Office programokat és a Google termékeit

Amit kínálunk

  • főállást – más mellékállással/tevékenységgel együtt nem végezhető
  • a kezdetektől versenyképes fizetést
  • vállalkozói vagy alkalmazotti jogviszonyt
  • heti 40 órás munkaidőkeretet
  • home office lehetőség a munkaidőkeret egy részére
  • munkavégzés helyéül:
    • 2022.11.01 – 2023.06.18 Pécs belvárosi fesztiváliroda
    • 2023.06.19 – 2023.07.04 Orfű, Panoráma kemping
    • 2023.07.05 – 2023.10.31 Pécs belvárosi fesztiváliroda

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott