Műszaki ügyintézőt keresünk pécsi telephelyünkre

Pécsi Mérlegstúdió Kft.

Műszaki ügyintéző

Munkavégzés helye: Pécs

2022. 09. 23.

Társaságunk több mint 25 éve foglalkozik mérleggyártással.

Felkészült, barátságos légkörű, segítőkész csapatunkba műszaki ügyintéző munkakörbe keresünk munkatársat.

Ha nem idegen tőled a változatosság és az önállóság iránti igény, nálunk a helyed.

Feladatok

  • Webshopos megrendelések kezelése (csomagolás, árufeladás)
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal
  • Raktározási feladatok elvégzése (áru, alkatrész bevételezés, kiadás)
  • Szervíztevékenység támogatás
  • Árajánlatok készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépkezelési ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • "B" kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Elektronikus mérlegek területén vagy egyéb műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pécsi lakhely