Bővülés miatt termelési technikus pozícióba munkatársat keresünk Pécsett

Filmex Packaging Kft.
Pécs
Bruttó 460 000 Ft - 510 000 Ft / Hónap
2022. 09. 14.

Fő tevékenységünk vevői igényekhez igazodott polietilén csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági vagy háztartási felhasználásra.

Cégünk több, mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként működik. A folyamatos technológiai fejlesztéseknek köszönhetően mára egy minden igényt kielégítő, 2000 m2-es üzemcsarnokban, megújult gépparkkal gyártunk közel 4.800 tonna új és újrahasznosított fólia terméket pécsi telephelyünkön.

Folyamatos bővülés miatt TERMELÉSI TECHNIKUS pozícióba munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Az extrudáló részlegen készült termékek gazdaságos, határidőre, megfelelő minőségben történő gyártása
  • Az extrudáló részlegen a munkafegyelem és az általános üzemi rend fenntartása
  • A részlegen felmerülő hibák elhárítása
  • Alapanyagok megfelelőségének ellenőrzése
  • Alapanyagcserék, átállások megfelelő ütemű koordinálása
  • Aktuális termelési folyamatok ellenőrzése
  • Termelési anyagok pontos dokumentálása

Elvárások

AMI A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES

  • Rendelkezz legalább középfokú műszaki végzettséggel
  • Részt vettél már termelésben dolgozók koordinálásában, betanításában
  • Szeress emberekkel és csapatban dolgozni
  • Nem okoz gondot a több műszakos munkarend vállalása
  • Tudod kezelni felhasználói szinten az MS Office rendszereit

Előnyök

  • Gépipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés- bruttó 460.000.-Ft- 510.000.-Ft között
    • magas alap órabér
    • műszakpótlékok
    • teljesítményprémium
    • egyéb juttatások
  • Folyamatosan bővülő, stabil csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely vagyunk.
  • Munkába járásod távolsági bérletét 100 %-ban támogatjuk
  • Autóval való közlekedés esetén 15 Ft-tal tudjuk segíteni üzemanyagköltséged kilométerenként, és egy ingyenes, könnyen megközelíthető parkoló áll minden kollégánk rendelkezésére.
  • Munkaügyi kapcsolataink rendezettek, nálunk minden munkában töltött perced elszámolásra kerül, minden kollégánkat a Munka Törvénykönyvének megfelelően, a munkajogi szabályok teljes körű betartásával foglalkoztatunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott