Lakástextil boltvezető / eladó munkatársat keres újonnan nyíló mohácsi üzletébe

Cégünk több mint 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő Lakástextil boltvezető / eladó munkatársat keres újonnan nyíló mohácsi üzletébe.

Feladatok

  • Általános boltvezetői feladatok, üzemeltetés
  • Havi forgalmi elvárások elérése
  • Vevői igényfelmérés és tanácsadás
  • Bolti értékesítés
  • Megrendelések kezelése és lebonyolítása
  • Varratási megrendelő elkészítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, türelmes és kitartó magatartás
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság és precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, érvényesülési képesség, felelősségvállalás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mohácsi vagy környékbéli lakos

Előnyök

  • Releváns anyagismeret, lakástextíliák ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Varrási ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség
  • Családias környezet

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető