Értékesítési asszisztens kollégát keresünk pécsi irodánkba

Mobile LBS Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Pécs

2022. 09. 26.

Értékesítési asszisztens

A Mobile LBS Kft. több, mint tizenöt éves tapasztalattal rendelkezik jármű nyomkövető applikációk fejlesztése és értékesítése terén. Két fő termékünk – a HolAzAutó és az Alapnyomkövetés – segítségével megmutatjuk ügyfeleinknek, hogy hol, mikor, ki és hogyan vezette járműveiket, továbbá csökkentjük a járműflottával kapcsolatos költségeket és adminisztrációs terheket.

Hatékony és összetartó csapattal rendelkezünk, 25 fő gondoskodik cégünk sikereiről és büszkék vagyunk arra, hogy a jó hangulatú munkavégzés eredményeként minőségi termékeket adunk ki kezünkből.

1 fő értékesítési asszisztens kollégát keresünk, napi 8 órás munkavégzésre, alkalmazotti jogviszonyba, pécsi irodánkba.

Feladatok

  • Szerződésekhez kötődő adminisztráció
  • Ügyfél igények kezelése (telefonon, e-mailben)
  • Adatbázisok kezelése, naprakészen tartása (CRM, belső admin rendszer)
  • Rendszeres riportok készítése az értékesítési vezető számára
  • Értékesítő kollégák munkájának adminisztratív segítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Lehetsz teljesen kezdő, mindenre megtanítunk
  • Legyél lelkes és akarj tanulni!
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kedves, segítőkész személyiség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Előny a miniCRM tapasztalat
  • Magabiztos Excel, Word, PPT, vagy Prezi tudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatjáték - együttműködés a társosztályokkal

Amit kínálunk

  • Stabil, dinamikusan fejlődő hazai cég
  • 220.000 Ft nettó fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Közösségi és csapatépítő programok

Önéletrajz és motivációs levél elküldésével jelentkezhetsz a meghirdetett pozícióra a "Jelentkezem" gombra kattintva.