Eladót keresünk pécsi ásvány-ajándék üzletünkbe

Pécs belvárosában, a Ferencesek utcájában ásvány, ajándék és ásványékszer alapanyag üzletünkbe keresünk eladó munkatársat. Bejelentett alkalmazotti munka, jó kereseti lehetőséggel. Kizárólag hosszú távú, főállású munkalehetőség iránt érdeklődők jelentkezését várjuk.

Bármely korosztályból lehet jelentkezni. Alapfokú angol nyelvismeret szükséges, viszont a szakirányú képesítés, gyakorlat nem elvárás. A betanulás idejére is teljes munkabért fizetünk.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz küldésével lehet, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Feladatok

  • Vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Bolt vezetése és rendbentartása

Elvárások

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Több nyelv ismerete társalgási szinten (nem elvárás)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távra szóló bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott