E-learning - tananyagszerkesztő munkakörben állás Pécsett

Szega Books Kft.

Szövegíró-szerkesztő

Munkavégzés helye: Pécs

2022. 09. 21.

A Szega Books Kft. keresi új kollegáját e-learning tananyagszerkesztő munkakörben, pécsi irodájában való munkavégzéssel. Közel 25 éve készítünk a szakképzés ágazatai számára tankönyveket és online tananyagokat. A bővülő e-learning feladataink ellátására, kiadványaink és digitális tartalmaink összeállítására és fejlesztésére hosszú távra keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • Meglévő nyomtatott tartalmak, valamint új kéziratok új e-learning rendszerbe való feldolgozása.
  • Hiányos tartalmak kiegészítése, fejlesztése a  kollegákkal és szerzőkkel együttműködve.
  • Meglévő tartalmakhoz teszfeladatok összeállítása.
  • Tartalmakhoz illeszkedő rajzok, grafikák elkészítése, képek keresése.
  • Szerzői kéziratokból tankönyvek, nyomtatott kiadványok és digitális tartalmak, tananyagok szerkesztése, összeállítása, fejlesztése.
  • Kapcsolattartás szerzőkkel, fejlesztővel, felhasználókkal.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség.
  • Széleskörű látásmód, tájékozottság.
  • Problémamegoldó képesség.
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban.
  • Hibátlan helyesírás.
  • Számítástechnikai ismeretek.

Előnyök

  • Műszaki vagy tanári végzettség.
  • Oktatási tapasztalat.
  • Tananyagfejlesztésben való tapasztalat, részvétel.
  • Kiadói, szerkesztői tapasztalat.
  • Adobe és CAD programok ismerete.

Amit kínálunk

  • Komplex szakmai munka.
  • Biztos céges háttér.
  • Kiszámítható munkalehetőség.
  • Fiatalos, problémamegoldó csapat.
  • Nyugodt munkavégzéshez szükséges munkakörnyezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!