Raktáros kollégát keresünk Siklóson

Bonus Kft.
Siklós
Bruttó 250 000 Ft - 270 000 Ft / Hónap
2022. 08. 30.

Magyarország legnagyobb takarítóeszköz gyárába keressük raktáros kollégánkat, a siklósi 7000 m2 alapterületű és 70 főt foglalkoztató Bonus Kft-hez.

Feladatok

  • Készáru kézi és gépi mozgatása a raktárba/ban
  • Raklapok előkészítése, automatikus palettázógép kezelése
  • Áruk összeállítása partnerek részére, raklapozás
  • Elektromos meghajtású targonca kezelése, áru fel/lepakolása

Elvárások

  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, igényes, kritikus és precíz munka végzés
  • Jó állóképesség
  • Segítőkész magatartás
  • Érvényes targoncás jogosítvány

Előnyök

  • Szakképzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős (8 óra) foglalkoztatás
  • Rendezett munkakörülmények
  • Segítőkész kollégák és támogató vezetők
  • Megfelelő munkavégzés esetén fejlődési lehetőség (egyéb feladatkörök ellátásával növelhető munkabér)
  • Bérezés személyes megegyezés alapján (átlagosnál magasabb)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott