Üzletvezető - Pécsi főzőkonyha és étterem

MEVID Zrt.
Baranya megye
2022. 07. 26.

Pécsi főzőkonyha és étterem vezetésére keressük új munkatársunkat.

Cégünk a régió legnagyobb hagyományú vendéglátó és idegenforgalmi cége stabil háttérrel több, mint 70 éves múlttal és dinamikusan fejlődő jövőképpel.

Feladatok

  • Biztosítja a konyhán az ételek (közétkeztetés, hidegkonyhai termékek, a’la carte) elkészítését szakszerű, ízletes, a megrendelők elégedettségére szolgáló módon.
  • Kapcsolatot tart fent a beszállító partnerekkel, megtervezi, kiszámítja a főzéshez szükséges alapanyagok mennyiségét, megrendeléseket készít a raktárkészletek, és termelési terv alapján, ezt elküldi a szállítók felé.
  • Tételesen, mennyiségi és minőségi módon ellenőrzi a beérkező árukat, gondoskodik annak szakszerű tárolásáról.
  • Elkészíti az egység vonatkozó napi, heti havi működési tervét, munkaidő beosztását.
  • Vevői visszajelzésekről adatokat gyűjt és javaslatot tesz a fejlesztésre. A fejlesztési terveket megvalósítja.
  • Gondoskodik a napi működéshez szükséges munkaerő meglétéről, beosztásáról.
  • Gondoskodik a HACCP, az ISO szabályozás és a főzési folyamatok betartásáról és betartatásáról.
  • Kapcsolatot tart a megrendelő képviselőivel.
  • Előkészíti az elszámolásokat a külső partnerek és a központ felé, gondoskodik a hiánytalan készlet és leltárkezelésről.
  • Részt vesz a MEVID Zrt. rendezvényeinek lebonyolításában.

Elvárások

  • élelmezésvezetői és üzletvezetői végzettség,
  • dietetikus végezettség előny,
  • legalább 5 éves szakirányú tapasztalat főzőkonyhai környezetben
  • legalább 2 éves vezetői tapasztalat, legalább 400 fő/ adag ellátotti létszám
  • erős MS Excel alkalmazási képesség (alap függvények kezelése)
  • pontos, precíz, önálló minőségi és lelkiismeretes munkavégzés,
  • kiváló, nyitott kommunikációs készség és erős problémamegoldó képesség,
  • képes a rendszer szintű gondolkodásra.
  • B kategóriás jogosítvány

  • Quadrobyte élelmezési szoftver felhasználói szintű kezelése
  • közétkeztetési konyhai tapasztalat

Amit kínálunk

  • régiós és iparági szinten versenyképes jövedelem
  • megbízható, hazai tulajdonú középvállalati háttér,
  • szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség,
  • érték teremtés lehetősége és saját döntési lehetőségek,
  • adminisztrátori támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető