Távfelügyeleti éjszakás diszpécser állás Pécsett

Távfelügyeleti éjszakás diszpécser munkatársat keres az LDSZ Biztonságtechnika pécsi munkahelyre!

Az alábbiakat kínáljuk neked:

  • Teljes munkaidős munkaviszony, határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • 29 éve működő, stabil munkáltató
  • Változatos, izgalmas feladatok.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Beérkező jelzések figyelése a vagyonvédelmi rendszerektől (pl. riasztórendszerektől)
  • Gyors cselekvés, a jelzéstől függően a szükséges intézkedések elvégzése
  • Az intézkedések alkalmával telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel, járőrökkel
  • Hibabejelentések fogadása
  • 12 órás műszak éjszaka 19:00-7:00-ig (műszakváltás 7:00-kor és 19:00-kor)

Elvárások

  • Legalább érettségi és MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors döntéshozatal
  • „Multitasking”
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Szorgalom és lojalitás

Előnyök

  • Személy- és vagyonőri végzettség

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott