A Pécsi Pékinas Manufaktúra Kft. Key account manager munkatársat keres

A PÉKINAS csapatában kihívásokkal teli, izgalmas lehetőség vár Téged. Innovatív környezetben válthatjuk valóra közösen céljainkat. Legyél kereskedelmi csapatunk biztos tagja a sütőiparban, melyhez minden segítséget megadunk, támogatunk szakmai előmeneteledben, hogy elérd kitűzött céljaidat személyes karrieredben is.

Feladatok

  • Kiemelt partnerek látogatása
  • Egyedi árajánlatok készítése
  • Szakmai vásárokon való részvétel

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és/ vagy német nyelv alapszintű ismerete
  • felhasználó színtű számítógépes ismeretek
  • határozott személyiség, meggyőző kommunikáció
  • terhelhetőség
  • proaktívitás az értékesítésben
  • önálló munkavégzés
  • csapatjátékos

Előnyök

  • az élelmiszeripar iránti érdeklődés
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Innovatív és dinamikus csapat tagja lehetsz,
  • Teljesítmény alapú , versenyképes, a pozíciónak megfelelő jövedelmet biztosítunk,
  • Céges gépjármű magánhasználattal és telefon vár Rád.
  • Kiemelkedő teljesítménnyel mgasabb bónuszfizetést érhetsz el.

A PÉKINAS motiváló munkahelyet kínál számodra, ahol a teljesítményt valóban elismerik és jutalmazzák. csatlakozz hozzánk, és alakítsuk  tovább közösen a jövőt!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott