Autókozmetikus munkatársat keresünk pécsi telephelyünkre

Car Trend Kft.
Pécs
Nettó 250 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2022. 07. 28.

Saját gépjárműflottánk mindennapos tisztítására, kozmetikázására keressük a CarTrend Kft. csapatának legújabb tagját pécsi telephelyünkre.

Várjuk a jelentkezésed, ha…- van tapasztalatod autókozmetikus, munkakörben, vagy hajlandó vagy energiát fektetni a betanulásba;- szívesen foglalkozol kocsikkal, felvillanyoz, ha minden nap másik autóval dolgozhatsz!

Feladatok

  • külső,-belső takarítás
  • polír
  • standerdeknek megfelelő állapot ellenőrzése

Elvárások

  • autókozmetikában szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távra szóló, teljes munkaidős állást;
  • igényes környezetet, modern eszközöket a munkádhoz;
  • korrekt fizetést, támogató csapatot.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott