Udvaros állás Hosszúhetényben

Szeretnél egy fiatalos, pörgős csapatban kultúrált munkakörülmények között dolgozni?

Szereted ha minden munkanap kicsit más?

Nincs végzettséged, de jól bírod az állómunkát?

Egy műszakos munkarendre vágysz?

Caatlakozz hozzánk, önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, vagy hívj minket a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon munkanapokon 8 és 16 óra között.

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?

  • Telephely rendbentartása, karbantartási feladatok elvégzése.

Elvárások

Amit kérünk

  • Megbízható, precíz önálló munkavégzés.
  • Szorgalmas hozzáállás.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkavégzés
  • Kezdő fizetésed mellé mindennap kapsz egy finom ebédet.
  • Ha nem vagy helybéli bérletedet 100%-ban térítjük, gépkocsi esetén támogatást fizetünk.
  • Munkaruhádat és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközeidet mi biztosítjuk.
  • Nem hagyunk magadra mindig lesz aki segít neked, csoportvezetődhöz bármikor fordulhatsz.
  • Felelősséget vállalunk egymásért, tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott