Gépjárművezető kollégákat keresünk Hosszúheténybe

Redőny Manufaktúra Kft.

Gépkocsivezető

Munkavégzés helye: Baranya megye

2022. 07. 08.

Szeretnél egy fiatalos, pörgős csapatban dolgozni?

 Jól karbantartott, kultúrált autókat vezetni?

Szereted ha minden munkanap kicsit más?

Jelentkezz hozzánk a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívj minket a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon hétköznapokon 8 és 16 óra között.

Feladatok

Mi lesz a feladatod?

  • Az elkészült termékek kiszállítása partnereink részére.

Elvárások

Mi az amit kérünk

  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikálj szívesen emberekkel
  • Szorgalmas hozzáállást
  • Dolgozz önállóan és pontosan

Előnyök

  • Tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Ha nem vagy helybéli bérletedet 100% -ban térítjük, gépkocsi esetén 15 Ft/km támogatást fizetünk.
  • Kezdő fizetésed mellé mindennap kapsz egy finom ebédet.
  • Munkaruhádat és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközeidet mi biztosítjuk.
  • Céges mobiltelefonodat magáncélra is használhatod.
  • Nem hagyunk magadra, mindig lesz aki segít neked , csoportvezetődhöz bármikor fordulhatsz.
  • Nálunk tényleg kocsigazdás rendszer van.
  • Nálunk minden hétvége szabad.
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott