Textilvágó állás Pécsett egy műszakos munkarendben

Rovitex Homedeco Kft.
Pécs
Bruttó 500 000 Ft / Óra
2024. 07. 11.

Légy te is a Rovitex csapatának része Textilvágóként Pécsett!

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. már 27 éve meghatározó szereplője a magyar lakástextil iparnak. Dinamikusan fejlődő pécsi központunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TEXTILVÁGÓ

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

Érezd a stabilitást: Egy biztos háttérrel rendelkező cégcsoport tagjaként hosszú távú karrierlehetőség vár rád.

Engedd szabadjára a kreativitásodat: Ha szeretsz textilanyagokkal dolgozni és élvezed a precíz vágási munkát, nálunk mindezt megteheted, miközben a munkád kézzelfogható eredményeit látod.

Legyél részese egy lendületes csapatnak: Barátságos és támogató környezetben, fiatalos kollégákkal dolgozhatsz együtt, ahol minden nap új kihívások és sikerek várnak rád.

Feladatok

  • Lakástextilanyagok méretre vágása vevői rendelések alapján (gépi és kézi vágás).
  • Anyagmozgatás, áruk polcra helyezése.
  • Anyagok minőségi ellenőrzése.
  • Raktári rend fenntartása.

Elvárások

  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség
  • Önállóság, felelősségvállalás
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Együttműködő és alkalmazkodó képesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Kézügyesség
  • Akár br 500.000 Ft/hó fölötti fizetés is elérhető

Amit kínálunk

  • Családias légkör: Támogató és összetartó munkakörnyezet, ahol minden egyes vágás kulcs a közös sikerünkhöz.
  • Biztos jövő: Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiegyensúlyozott élet: Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig, hogy mindig maradjon időd magadra és szeretteidre.
  • Jó kereseti lehetőség: Versenyképes fizetés és juttatások, mert minden vágásért megérdemled az elismerést.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott