Recepciós kolléganőt keresünk a BodyZone csapatába Pécsett

Silk Solutions Kft.

Értékesítő tanácsadó

Munkavégzés helye: Pécs

2022. 06. 08.

A BodyZone 2021 Januárjában nyitotta üzletét, Pécsen a Király utca 66. szám alatt. (Búza Tér).

A BodyZone-ban prémium eszközpark található meg, Infrashape Horizontal, Hullám masszázs , Prémium álló és fekvő szolárium.

A Vendégeink kikapcsolódni és sportolni járnak hozzánk, gépeink segítségével könnyedén formálhatják testüket.

Feladatok

  • Vendégek fogadása
  • Gépek, eszközök bemutatása
  • Időpont foglalások kezelése
  • Gépek, és az üzlet tisztántartása
  • Pénztár napi vezetése
  • Bérletek értékesítése

Elvárások

  • Proaktív gondolkodású vagy
  • Hosszú távon szeretnél elköteleződni
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség szóban, és írásban
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Tapasztalat hasonló területen
  • Jogosítvány
  • Idegen nyelv

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal Csapat
  • Verseny képes bérezés
  • Rugalmas idő keretes munkarend
  • Elismerés
  • Megbecsülés
  • Gépeink korlátlan használata